İçeriğe geç

En Hızlı SMS

Kasım 10, 2009

Bu sene Japonya’da düzenlenen “Who Is The Best SMS Typer©(2008)”(WITBSMST©/En Hızlı SMS Yazan Kim?) yarışmasında bir Türk Nokia 3210i cep telefonu ile ödüle layık görüldü.

Nevzat Soydandinç isimli Türk vatandaşı dünyada 60 yıldan beri düzenlenen en prestijli cep telefonu ödülü olarak gösterilen “Who Is The Best SMS Typer©” yarışmasında ipi göğüsledi.

Daha önce “Who Is The Best Telegraph Sender©(En Hızlı Telgraf Gönderen Kim”, “Who Is The Best Telephone Spinner©(En Hızlı Çevirmeli Telefon Çeviren Kim)” ve son olarak “Who Is The Best Telephone Dialer©”(En Hızlı Telefon Çeviren Kim?) olarak 60 senedir düzenlenen yarışmada bu zamana kadar hiç bir Türk böyle bir yarışmadan haberdar olmadığı için aday olamamış ve bu nedenle dereceye girememişti.

Nevzat Soydandinç yarışmayı gereksizyarismalar.com sitesinde gezerken öğrendiğini ve kısa bir süre sonra da adaylığını koyduğunu belirtti. SMS yazarken kendini kaybettiğini ve bazen kendisinin bile parmaklarını takip edemediğini itiraf eden Soydandinç “3210i” nin başarısında büyük etken olduğunu söyledi.

Reklamlar

From → Haberler

Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: